המורים בפלוטו

רוזאנה

מייסדת הסטודיו ומורה לוניאסה וקונדליני

השיעור מתקיים באנגלית

רוזאנה התחילה לתרגל יוגה כדרך להתמודד עם דכאון וחרדה חברתית וכמו רבים, חייה השתנו בעקבות היוגה. מאז, רוזאנה הקדישה את 8 השנים האחרונות של חייה לשיתוף היתרונות הרבים של היוגה והיה לה המזל ללמד ולתרגל יוגה ברחבי העולם - בלונדון, קייפטאון, לוס אנג'לס, מרוקו, האיים המלדיביים, באלי ועכשיו כאן בישראל. בשיעורים שלה תוכלו לצפות לרגעים של מוזיקה ואנרגיות גבוהות ומנגד רגעים של דממה ושקט פנימי. רוזאנה מתמקדת באיזון של תנועות מדויקות תוך כדי זרימה נכונה ונשימה מודעת כך שהמתרגלים יוכלו להעמיק את התרגול שלהם ולחוות מדיטציה בתנועה. השיעורים של רוזנה מתאימים לכל הרמות, במיוחד לאלו המעוניינים לאתגר את עצמם.
לקביעת סשן יוגה פרטי עם רוזנה

סיווי

מורה לאשתנגה , ויניאסה ויוגה תרפיה

השיעור מתקיים באנגלית

סיווי החלה את מסע היוגה שלה בשנת 2016. היא הרגישה מנותקת מהגוף והנפש שלה, היא הונחה לכיוון היוגה ולא הביטה לאחור! לא רק היוגה עזרה לה למצוא את החיבור הזה בתוך עצמה, אלא החיבור להכל ועוד הרבה יותר. סיווי מקווה לחלוק את החוכמה שלמדה עם תלמידיה ולעזור להם גם במסעותיהם. סיווי מציעה התמקדות חזקה ביישור ובהחזקת תנוחות אבל אוהבת לזרום למוזיקה מהנה, אז אתה יודע שתקבל איזון טוב של אנרגיה בשיעורים שלה, לא משנה מה! היא מוסמכת באשטנגה, האטה, ויניאסה, יין, יוגה לנשים ויוגה תרפיה.

גאי

סדנאות סאונד וריברסינג

השיעור בעברית

גיא איתני, מטפל בפסיכותרפיה הוליסטית . אני מלווה אנשים בדרך להתפתחות אישית,מנחה סדנאות של תנועה, ריברסינג וסאונד הילינג. מתמחה במשבריים רוחניים וגישות טיפול ממסורות רוחניות ושבטיות.

אור

מורה ליוגה תרפיה

השיעור בעברית

אור ארליך גיגי בדרך היוגה משנת 2010, למדה את הוראת היוגה בפראנה יוגה קולג' הבינלאומי, ב2015 התמחתה בהוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר הלידה אצל עינב פאיט, וב4 השנים האחרונות לומדת, ומעמיקה בלימודי יוגה תרפיה. בימים אלו אור בעיצומה של התכנית התלת שנתית להכשרת מטפלים באמצעות יוגה ותנועה מודעת (IAYT) Wisdom-Body Yoga Therapy אותה מובילות מיכל ירקוני ורייצ'ל קרנצמן. אני אוהבת לחבר בין המדע העתיק של היוגה, למדע חדשני, בין פילוסופיה של היוגה ואנטומיה ומזמינה אתכם לבוא ולהתאמן איתי יחד ביכולת הקשבה והתבוננות, בתנועה, בנשימה, בנוכחות. להתחזק מבחוץ ועוד יותר להתחזק מבפנים".

דר

מורה לאשתנגה

השיעור מתקיים באנגלית

הפאשן שלי הוא להחזיר לאנשים את האמונה בגוף שלהם המכונה הכי קסומה והיי טק בו זמנית ! הולכת בדרך היוגה ב15 שנים האחרונות.. התאהבתי בתרגול האשטנגה במהלך שהותי באשרם בעיר מיסור בדרום הודו לפני 6 שנים ומאז אני מתרגלת, חוקרת ומעמיקה אל תוך המסורת הזו ומעבירה את הידע הלאה באהבה

וירו

מורה לקונדליני

השיעור מתקיים בעיברית

וירו מורה לקונדליני יוגה משנת 2010, ומעל 20 שנה מורה למדיטציה. כאשר גיליתי את נפלאות הקונדליני הרגשתי שגיליתי אוצר אמיתי! מאז ועד היום מרגישה מבורכת להפיץ את כוחות הריפוי של הטכנולוגיה העתיקה שמוכרת כיוגה של המודעות. בשיעורים שלי אני מתרכזת בנשימות, הנשימה שלנו משנה את חיינו ואני בוחרת כל שיעור בנשימה שמחזקת את מערכת העצבים ומשנה לנו את התדר הפנימי. כל שיעור קונדליני הוא אחר, מתרכז בחלק אחר של הגוף והנפש ויחד עם תרגול נשימות ותנועה ושילוב בצלילים מרפאים, ההבדל בהרגשה הוא מידי! השיעורים מתאימים לכל גיל ולא צריך נסיון קודם או גמישות מיוחדת.